Skip to content

Punkt Poradnictwa Duchowego

Żyjemy w czasach – ze wszech miar – trudnych, dlatego nie możemy pozwolić sobie na samotne przeżywanie tego, co nosimy w sercu! Punkt Poradnictwa Duchowego, który po kilku latach wznawia działalność, to miejsce na rozmowę z kapłanem-jezuitą dotyczącą spraw osobistych: od życiowych kryzysów po pragnienia pogłębienia życia duchowego.

Zapraszamy każdego – bez względu na światopogląd – kto przeżywa różnego rodzaju doświadczenia życiowe, potrzebuje rozmowy, wsparcia, rady, konsultacji, odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące Boga, sensu życia, zrozumienia tego, co go spotyka.

Jak pracujemy?

Pierwsza część spotkania to czas uważnego wysłuchania, zwracającej się o pomoc, osoby. Następnie staramy się razem dokładniej omówić poruszone zagadnienia i na koniec poszukać sposobu ich rozwiązania. Rozmowa przebiega więc według schematu: wysłuchać – zrozumieć – zadziałać. Nie trzeba chyba dodawać, że staramy się do każdego podejść indywidualnie i z szacunkiem.

Pomoc duchowa to jednorazowe spotkanie (z uzasadnionych racji max. 2-3 spotkania). Rozmowa trwa 60 min.

Spotkania odbywają się w czwartki w godzinach: 16.00-19.00 na ul. Tatrzańskiej 33

Jak się zgłosić?

Należy napisać na adres ppd.jezuici@gmail.com. Po otrzymaniu wiadomości, pracownik sekretariatu skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia spotkania. Zgłaszać się można również telefonicznie pod nr 506 078 451 lub osobiście w sekretariacie Fundacji Magis na ul. Tatrzańska 33, 81-313 Gdynia (wtorek, środa, czwartek w godz. 10 – 18).

Cena

Porady duchowe świadczymy nieodpłatnie.

Podziel się… podatkiem

Zbliża sie czas rocznych rozliczeń podatkowych. Prosimy Państwa o wsparcie naszych działań swoim 1,5% podatku dochodowego. Dzięki temu będziemy mogli pomóc w realizacji działań, prowadzonych przez instytucje jezuickie.

Wspieramy