Zapisz się

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy podając swój adres e-mail i telefon kontaktowy. Należy zaznaczyć z jakiej formy pomocy chcą Państwo skorzystać. Wysłanie formularza NIE jest jednoznaczne z przyjęciem zapisu.

Pracownik sekretariatu skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia wybranego spotkania. Informujemy, że podane w formularzu dane kontaktowe pozyskiwane są dla potrzeb organizacji spotkań z osobami udzielającymi pomocy. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na przekazanie takich danych, a zamierzacie Państwo skorzystać z pomocy oferowanej przez fundację, wówczas zapraszamy do siedziby w godzinach pracy sekretariatu celem umówienia wizyty.

ZADZWOŃ

Można również zadzwonić do nas pod nr tel. 506 078 451
we wtorki, środy i czwartki od godziny 10.00 do 18.00
Pracownik sekretariatu odpowie na każde pytanie i umówi dla Państwa wizytę.

ZAPŁAĆ GOTÓWKĄ W DNIU WIZYTY
PRZELEWEM PRZED WIZYTĄ:
Konto bankowe, na które można wpłacać należności :
BGŻ BNP Paribas

Nasz adres: Fundacja Magis Centrum Wsparcia i Rozwoju ul. Tatrzańska 33 w Gdyni

Informacja o administratorze i celu przetwarzania danych osobowych:

Zgodnie z wymogami RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), informujemy, że administratorem danych osobowych przesyłanych za pomocą poniższego formularza jest Fundacja MAGIS. Dane zbierane są w celu organizacji spotkania konsultacyjnego służącego rozpoznaniu potrzeb oraz możliwości udzielenia pomocy psychologicznej osobie (lub osobom), której dotyczą. W przypadku nie ustalenia terminu konsultacji w ciągu miesiąca, od wysłania zgłoszenia dane są automatycznie usuwane. Usunięcie zgłoszenia następuje również niezwłocznie po ustaleniu terminu konsultacji.

Zgłaszający ma prawo do wglądu w treść przesłanych informacji, prawo do poprawiania lub korygowania. Prawo do ich usunięcia, o ile nie zostaną usunięte automatycznie zgodnie z zasadami zapisanymi powyżej. Powyższe prawa realizowane są w siedzibie fundacji MAGIS na wniosek zgłaszającego. Wypełnienie i przesłanie zgłoszenia jest w pełni dobrowolne. Proszę nie zamieszczać w formularzu opisu problemów, informacji na temat swojego stanu zdrowia – w trakcie spotkania konsultacyjnego będzie czas i przestrzeń, by o tym porozmawiać.