Zapisz się

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy podając swój adres e-mail i telefon kontaktowy. Należy zaznaczyć z jakiej formy pomocy chcą Państwo skorzystać. Wysłanie formularza NIE jest jednoznaczne z przyjęciem zapisu.

Pracownik sekretariatu skontaktuje się z Państwem w celu potwierdzenia wybranego spotkania. Informujemy, że podane w formularzu dane kontaktowe pozyskiwane są dla potrzeb organizacji spotkań z osobami udzielającymi pomocy. Jeżeli nie wyrażają Państwo zgody na przekazanie takich danych, a zamierzacie Państwo skorzystać z pomocy oferowanej przez fundację, wówczas zapraszamy do siedziby w godzinach pracy sekretariatu celem umówienia wizyty.

ZADZWOŃ

Można również zadzwonić do nas pod nr tel. 506 078 451
w poniedziałki, środy i czwartki od godziny 15.00 do 18.00
Pracownik sekretariatu odpowie na każde pytanie i umówi dla Państwa wizytę.

ZAPŁAĆ GOTÓWKĄ W DNIU WIZYTY
lub
PRZELEWEM PRZED WIZYTĄ:
Konto bankowe, na które można wpłacać należności :
BGŻ BNP Paribas
31 1600 1462 1877 6609 0000 0001

Nasz adres: Fundacja Magis  Klinika Edukacyjna ul. Tatrzańska 35

Wejście od strony Centrum Sportowego

Informacja o administratorze i celu przetwarzania danych osobowych:

Zgodnie z wymogami RODO (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych), informujemy, że administratorem danych osobowych przesyłanych za pomocą poniższego formularza jest Fundacja MAGIS. Dane zbierane są w celu organizacji spotkania konsultacyjnego służącego rozpoznaniu potrzeb oraz możliwości udzielenia pomocy psychologicznej osobie (lub osobom), której dotyczą. W przypadku nie ustalenia terminu konsultacji w ciągu miesiąca, od wysłania zgłoszenia dane są automatycznie usuwane. Usunięcie zgłoszenia następuje również niezwłocznie po ustaleniu terminu konsultacji.

Zgłaszający ma prawo do wglądu w treść przesłanych informacji, prawo do poprawiania lub korygowania. Prawo do ich usunięcia, o ile nie zostaną usunięte automatycznie zgodnie z zasadami zapisanymi powyżej. Powyższe prawa realizowane są w siedzibie fundacji MAGIS na wniosek zgłaszającego. Wypełnienie i przesłanie zgłoszenia jest w pełni dobrowolne. Proszę nie zamieszczać w formularzu opisu problemów, informacji na temat swojego stanu zdrowia – w trakcie spotkania konsultacyjnego będzie czas i przestrzeń, by o tym porozmawiać.

Podziel się… podatkiem

Zbliża sie czas rocznych rozliczeń podatkowych. Prosimy Państwa o wsparcie naszych działań swoim 1% podatku dochodowego. Dzięki temu będziemy mogli pomóc w realizacji działań, prowadzonych przez instytucje jezuickie.

Wspieramy

Eh bien, ce que cela signifie, c'est que l'impuissance pourrait être due à plusieurs problèmes physiologiques et psychologiques chez l'homme qui ne peuvent être traités qu'avec l'aide de médecins experts, ce que aucun taxi du kamagra jelly ne peut résoudre. Cependant, le Viagra n'est qu'un simple remède contre le système de réponse chez les hommes, en les aidant à être «activés naturellement» lors de la stimulation sexuelle.